teensexonline.com
Ana SayfaBurçlar16 Ağustos Hangi Burç? 16 Ağustos Ne Burcu?

İlgili Postlar

16 Ağustos Hangi Burç? 16 Ağustos Ne Burcu?

16 Ağustos Hangi Burç? 16 Ağustos’ta Doğanlar Hangi Burç? Burcunun hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek isteyenler için bir yazı hazırladık.

16 Ağustos Doğumlu Ünlüler

16 Ağustos Hangi Burç? 16 Ağustos Ne Burcu?

16 Ağustos doğumlu insanlar, cesur, kibar, özensiz, kıskanç, sadık ve pahalılığı sevmesi gibi karakteristik özelliklere sahip ve “Aslan” burcuna dahil oluyor. 16 Ağustos tarihinde doğan burçlar,Ateş grubuna dahil ve dahil olan kişiler genellikle görmezden gelinmemeyi sevmemek, taş kalpli ve müsrif olmaları gibi özelliklere sahip aslan, özellikleri ile ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Aslan Burcu Ünlüler

Başlıca Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu özellikleri arasında en çok merak edilen özelliklerden biri Aslan burcu grubudur. Merak edilen Aslan burcu grubu ise Ateş. Aslan burcunun uğurlu günü Pazar. Eğer burcunuz Aslan ise en uğurlu gününüz Pazar. Geriye dönük baktığınızda, aldığınız mutlu haberlerin veya şansınızın üst seviyede olduğu günün Pazar günü olduğunu göreceksiniz.

Aslan burcunun uğurlu sayısı 1. Uğurlu sayınızı bir köşeye not etmeyi unutmayın. Aslan burcunun birden fazla uğurlu taşı bulunmaktadır.Aslan burcunun uğurlu taşları sırası ile Sarı Safir, Sarı Pırlanta taşlarıdır.
Aslan burcunun birden fazla uğurlu rengi bulunmaktadır.Aslan burcunun uğurlu renkleri sırası ile Koyu Sarı, Altın, Turuncu renkleridir. Aslan burcunun birden fazla uğurlu çiçeği bulunmaktadır.Aslan burcunun uğurlu çiçekleri sırası ile Kırmızı Gül, Sarı Krizantem, Orkide çiçekleridir. Aslan burcunun birden fazla uğurlu kokusu bulunmaktadır.Aslan burcunun uğurlu kokuları sırası ile Misk, Portakal Çiçeği, Gül kokularıdır. Aslan burcunun sadece bir adet uğurlu müziği bulunmaktadır.Aslan burcunun uğurlu müziği ise Neşeli Parçalar müziğidir.

Aslan burcunun en belirgin özelliği Cömertlik. Eğer burcunuz Aslan ise en belirgin özelliğinizin Cömertlik olduğunu fark etmişsinizdir. Aslan burcunun en büyük emeli Zirveye Çıkmak. Eğer burcunuz Aslan ise en büyük emelinizin Zirveye Çıkmak olduğunu göreceksiniz. Aslan burcunun en büyük hatası Övünmek. Eğer burcunuz Aslan ise en büyük hatanızın Övünmek olduğunu fark etmişsinizdir. Hatalarınızdan kaçınmayı unutmayın. Aslan burcunun en büyük arzusu Sahip Olmak. Eğer burcunuz Aslan ise en büyük arzunuzun Sahip Olmak olduğunu zaten biliyorsunuzdur.

Sizler de Aslan burcu hakkındaki yorumlarınızı aşağıda bulunan Yorum bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Yine aynı bölümden yanlış olduğunu düşündüğünüz özelliklerden bizleri ve takipçilerimizi haberdar edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler