Magazin Haberleri » Burçlar » 15 Ocak Hangi Burç? 15 Ocak Ne Burcu?
15 Ocak Hangi Burç
15 Ocak Hangi Burç

15 Ocak Hangi Burç? 15 Ocak Ne Burcu?

15 Ocak Hangi Burç? 15 Ocak’ta Doğanlar Hangi Burç? Burcunun hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek isteyenler için bir yazı hazırladık.


15 Ocak Doğumlu Ünlüler

15 Ocak Hangi Burç? 15 Ocak Ne Burcu?

15 Ocak doğumlu insanlar, ciddi ve soğukkanlı olmaları gibi karakteristik özelliklere sahip ve “Oğlak” burcuna dahil oluyor.15 Ocak tarihinde doğan burçlar,Toprak grubuna dahil ve dahil olan kişiler genellikle Gerektiğinde mesafeli, disiplinli bir iş adamı gibi özelliklere sahip oğlak, özellikleri ile ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Oğlak Burcu Ünlüler

Başlıca Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak burcu özellikleri arasında en çok merak edilen özelliklerden biri Oğlak burcu grubudur. Merak edilen Oğlak burcu grubu ise Toprak. Oğlak burcunun uğurlu günü Cumartesi. Eğer burcunuz Oğlak ise en uğurlu gününüz Cumartesi. Geriye dönük baktığınızda, aldığınız mutlu haberlerin veya şansınızın üst seviyede olduğu günün Cumartesi günü olduğunu göreceksiniz.

Oğlak burcunun uğurlu sayısı 8. Uğurlu sayınızı bir köşeye not etmeyi unutmayın. Oğlak burcunun sadece bir adet uğurlu taşı bulunmaktadır.Oğlak burcunun uğurlu taşı ise Lal taşıdır.Oğlak burcunun birden fazla uğurlu rengi bulunmaktadır.Oğlak burcunun uğurlu renkleri sırası ile Kurşuni, Koyu Kahverengi renkleridir. Oğlak burcunun birden fazla uğurlu çiçeği bulunmaktadır.Oğlak burcunun uğurlu çiçekleri sırası ile Kara Gül, Kadife Çiçeği, Kamelya çiçekleridir. Oğlak burcunun birden fazla uğurlu kokusu bulunmaktadır.Oğlak burcunun uğurlu kokuları sırası ile Kamelya, Çam kokularıdır.Oğlak burcunun sadece bir adet uğurlu müziği bulunmaktadır.Oğlak burcunun uğurlu müziği ise Folk Müziği müziğidir.

Oğlak burcunun en belirgin özelliği İnat. Eğer burcunuz Oğlak ise en belirgin özelliğinizin İnat olduğunu fark etmişsinizdir. Oğlak burcunun en büyük emeli Yükselmek. Eğer burcunuz Oğlak ise en büyük emelinizin Yükselmek olduğunu göreceksiniz. Oğlak burcunun en büyük hatası Merak. Eğer burcunuz Oğlak ise en büyük hatanızın Merak olduğunu fark etmişsinizdir. Hatalarınızdan kaçınmayı unutmayın. Oğlak burcunun en büyük arzusu Başa Geçmek. Eğer burcunuz Oğlak ise en büyük arzunuzun Başa Geçmek olduğunu zaten biliyorsunuzdur.


Sizler de Oğlak burcu hakkındaki yorumlarınızı aşağıda bulunan Yorum bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Yine aynı bölümden yanlış olduğunu düşündüğünüz özelliklerden bizleri ve takipçilerimizi haberdar edebilirsiniz.

Hakkında Burç Yorumcusu

Burç Yorumcusu

İlginizi Çekebilir

Cahide Ölümü Göze Alıyor

Sevgili Geçmiş 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cahide Cemal’le Evlenmemek İçin Ölümü Göze Alıyor!

Star Tv’nin yeni dizilerinden Sevgili Geçmiş 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir