Magazin Haberleri » Burçlar » 1 Mart Hangi Burç?
1 Mart Hangi Burç?
1 Mart Hangi Burç?

1 Mart Hangi Burç?

1 Mart Hangi Burç? 1 Mart’ta Doğanlar Hangi Burç? Burcunuzun özelliklere sahip olduğunu ve karakter yapılarını öğrenmek isteyenler için detayları paylaştığımız bir yazı hazırladık.


1 Mart Doğumlu Ünlüler

1 Mart Hangi Burç?

1 Mart doğumluysanız Balık burcusunuzdur. 20 Şubat ve 20 Mart aralarında doğmuş kişilerle birlikte aynı burca, Balık burcuna sahipsiniz.

Balık Burcu Ünlüler

1 Mart Ne Burcu? Balık Burcunun Özellikleri

Eğer 1 Mart doğumlu iseniz, Balık burcuna sahipsiniz. Balık burcu Su grubuna dahildir. Balık burcu Su grubuna dahil olduğundan deniz mavisi, yeşilimsi mavi ve gümüş renkleri onların uğurlu renkleridir.

Merhametli, rahatlatıcı ve sakin müzik tarzlarıyla dikkat çeken Balık burcunun en büyük hatası Kendini kötülemesi, en büyük hayali ise Dünyayı dolaşmaktır.

Sabırlı olmaları, gönlü bol olması ve oldukça duyarlı olmalarıyla da dikkat çeken balık burçlarının en önemli yeteneği ise kendilerine inandırma ve güven vermeleridir.

Uğurlu sayısı 7 olan Balık burçları, uğurlu günü ise Perşembe günleridir. Her çevreye uyum sağlayan balık burcu, herkesle sakinliği sayesinde iyi geçinebiliyor. Ayrıca hayal güçleri de oldukça geniş olan Balık burçları acı gerçeklerden her seferinde kaçan ve kendi dünyası içinde yaşayan kişiliklerdir.


 

Hakkında Emirkan Damar

Emirkan Damar

İlginizi Çekebilir

Cahide Ölümü Göze Alıyor

Sevgili Geçmiş 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cahide Cemal’le Evlenmemek İçin Ölümü Göze Alıyor!

Star Tv’nin yeni dizilerinden Sevgili Geçmiş 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir