Kapat

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
İmza İnternet Teknolojileri
Hasan Yaşar
hasan@imza.com
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
İsmail Emrah Demirayak
iedemirayak@imza.com

Editörler / Editors

Esra Tokmak esra@imza.com
Nil Derya nil@imza.com
Yunus Şimşek yunus@imza.com
Elif Koç elif@imza.com
Mustafa Vural mustafa@imza.com
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Hakan Göçmez hakan@imza.com
Yunus Yaşar yunusy@imza.com
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
İnan Soydan
Mali Müşavir / financial advisor
Uğur Mali Müşavirlik – Orhan Halavurt
Reklam /  Advertise
Caner KÜÇÜKBİNAR bilgi@imza.com

Basın Bültenleri / Press Release
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. basin@imza.com

Adres / Address
Başakşehir Teknoloji ve İnovasyon Merkezi Başak Mahallesi,
5.Etap, 2.Kısım, Abdülhamithan Caddesi, No:5 Başakşehir/İSTANBUL

Telefon / Phone
0216 201 1002

Altyapı / Software
WordPress 4.4.2

Yer Sağlayıcı / Hosting

CSK Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti

M. Şevket Paşa Mh. Gürsel Sk. No:14/B Okmeydanı Şişli

+90 (850) 304 71 04 (PBX)

info@sunucucozumleri.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Site adı harici linklerin sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 magazinhaberleri.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları magazinhaberleri.com’a aittir. magazinhaberleri.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar magazinhaberleri.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

magazinhaberleri.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. magazinhaberleri.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the magazinhaberleri.com. However, sometimes the siteadi.com uses third parties to process your information. magazinhaberleri.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteadi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the magazinhaberleri.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the magazinhaberleri.com and its services. When you use magazinhaberleri.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the magazinhaberleri.com cookies section of our full Privacy Policy.