Magazin Haberleri > Kimdir > Kerimcan Durmaz’ın yeni rakibi Murat Övünç kimdir?
Murat Övünç kimdir
Murat Övünç kimdir

Kerimcan Durmaz’ın yeni rakibi Murat Övünç kimdir?

Murat Övünç kimdir? Sosyal medyanın yeni fenomen isimlerinden Murat Övünç, uzun zamandır sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz’a rakip çıktı. Murat Övünç, sosyal medyanın en güçlü isimlerinin arasında olmaya başladı. Murat Övünç kimdir? Detaylar haberimizde…
Bugün Do?an Ünlüler


Murat Övünç aslen nereli?  Murat Övünç kaç yaşında?  Murat Övünç hangi burç?

Murat Övünç aslen İstanbulludur sosyal medya fenomeni oğlak burcudur.

Kerimcan Durmaz Bodrum’da Ev Kiraladı!

Murat Övünç kimdir?

Sosyal medya fenomenleri her geçen gün artıyor. Eskiden ünlü olmak için televizyona çıkmak gerekirken, şimdilerde sosyal medya fenomeni olmak ünlü olmak için yeterli. Kerimcan Durmaz, Samet Liçina, Hakan Kakız, Caner Çalışır gibi isimler de sosyal medya sayesinde ünlü olan isimlerden. Şimdilerde yeni bir sosyal medya fenomeninin ismini sıkça duyar olduk. O isim Murat Övünç’ten başkası değil.

Ahmet Çakar’dan Kerimcan Durmaz İçin Olay Paylaşım!

Instagram’ın yeni fenomenlerinden biri olan Murat Övünç’ün takipçi sayısının da hatrı sayılır. Övünç’ün 1 milyondan fazla takipçi sayılı bir Instagram hesabı bulunuyor. Övünç, bu hesabı üzerinden neredeyse her gün kısa kısa videolar çekip takipçileri ile paylaşıyor. Takipçileri, fenomen Murat Övünç’ün videolarının sıkı takipçisi.

Canlı yayında intihar eden Caner Toygar’ın sağlık durumu nasıl? Yakın arkadaşı hastaneden video yayınladı

Murat Övünç kimdir?

Son zamanlarda sosyal medyada fenomen olarak an?lan Murat Övünç’ün asıl mesleği medyumluk. İstanbul’da bir mekanda medyumluk yapıyor. Murat Övünç, medyumlukta son derece başarılı. Bunun yanı sıra gece hayatında oldukça aktif olan bir isim. Çok sayıda ünlü kankası var. Kendine has kişiliği ile sevilen Murat Övünç, Mehmet Ali Erbil’in de dikkatini çekmişti. Öyle ki, Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programına dahi katılarak yarışmacı olmuştu. Ancak, Murat Övünç’ü bu kadar ünlü yapan sosyal medyada paylaştığı videolar. Sosyal medyada takipçilerinin sorular dahi sorduğu Övünç, çoğu zaman verdiği atarlı yanıtlar ile de dikkat çekiyor. Hatta, bazılarına fırça bile atıyor. Murat Övünç’ün en çok sözü edilmesi gereken özelliği, yardımsever kşiliğii. Övünç, sosyal medya hesaplarından yardım kampanyası düzenliyor. Bu da ünlü fenomenin kalbinin yumuşaklığını ve duyarlı kişiliğini gösteriyor. Ama onun bu kadar çok konuşulmasını sağlayan atarlı videoları.


Kerimcan Durmaz kimdir?

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir