Kapat

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Magazin Haberleri
Diziler Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Show TV’nin bu yıl ekranlara gelen en iddialı yapımlarından birisi olan Çukur oyuncuları ile de dikkat çekmeyi başardı. Çukur oyuncuları kimlerdir, hangi oyuncular ekibe dahil oldu? İşte detaylar.

Türkiye’nin önemli oyuncularını bir araya getiren Çukur dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden beri dikkat çekmeyi başardı. 2017 yılı itibari ile ekranlara gelen dizi reyting sıralamalarında da üstlerde yer alırken, dizideki oyuncular oldukça dikkat çekici. Bir önceki sezonun yıldız isimlerinden olan Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yanı sıra Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyunculardan Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ın yer aldığı dizi, pek çok kişiyi sadece oyuncularla bile cezbetmek için yeterli durumda. Konusuyla da dikkat çeken dizi, Pazartesi günlerinin liderliğe oynayan yapımları arasında.

Çukur Dizisi Oyuncuları

23 Ekim tarihi itibari ile yayınlanmaya başlanan dizi Pazartesi günleri ekrana geliyor. Farklı bir konusu olan dizi, oyuncularının başarılı performansı ile kısa sürede Türkiye’nin en sevilen dizilerinden birisi olmayı başardı. Hayatın zorluklarına rağmen verilen mücadelenin konu edinildiği dizide yer alan oyuncular ve dizide canlandırdıkları karakterler ise şöyle;

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı) Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz (Sena Koçovalı) Kimdir?

Ercan Kesal (İdris Koçovalı) Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

erkan-kolcak-kostendil

Burak Sergen kimdir (Beyefendi-Baykal)?

Burak Sergen Kimdir

Perihan Savaş (Sultan Koçovalı) Kimdir?

Öner Erkan (Selim Koçovalı) Kimdir?

Öner Erkan Kimdir

Rıza Kocaoğlu (Aliço) Kimdir?

Kubilay Aka (Celasun) Kimdir?

kubilay aka kimdir

Saygın Soysal Kimdir (Elvis)?

Çukur Elvis Kimdir

Doğukan Ilgaz Kimdir?

Doğukan Ilgaz kimdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir