Ana SayfaKimdirÇağrı Şahin Kimdir?

İlgili Postlar

Çağrı Şahin Kimdir?

Genç Instagram fenomeni Çağrı Şahin Kimdir? Son zamanlarda çektiği videolarla sosyal medyada  Çağrı Şahin Kaç Yaşında? Çağrı Şahin Aslen Nereli? Çağrı Şahin Hangi Burç? Çağrı Şahin hakkında bilinmesi gerekenler. Çağrı şahin hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Bugün Doğan Ünlüler

Çağrı Şahin Kaç Yaşında? Çağrı Şahin Aslen Nereli? Çağrı Şahin Hangi Burç?

21 Eylül 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Başak burcu olan Çağrı Şahin 15 yaşındadır.

Çağrı Şahin Kimdir?

15 yaşındaki genç Instagram fenomeni paylaştığı fotoğraflarla ünlüler dahil çoğu kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Instagram üzerinden gezdiği ülkeleri ve farklı yaşantısını paylaşan Şahin, aynı zamanda tam bir otomobil tutkunu. Spor otomobilleri sevdiğini dile getiren genç fenomenin paylaştığı fotoğraflardan ne kadar otomobil tutkunu olduğunu gözler önüne seriyor. Genç fenomen takipçilerinden ailem diye söz ediyor.

Off Road yapmayı çok seven Çağrı Şahin, bir de “ATV’ler” adını verdiği Instagram hesabı üzerinden ATV üzerinde yaptığı paylaşımlarla da 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda söylediğine göre birçok fenomenin aksine beğendiği fotoğraf ve videoları paylaştığını ve kendisinin beğenmediği hiçbir içeriği paylaşmamayı tercih ediyor.

Genç fenomen takipçilerine ailem diyerek sesleniyor ve paylaşımlarını ailesine yaptığını belirten Şahin, “Ailemin beğenisine sunmadan önce ben beğenmeliyim.” açıklamasında bulunmuştu.

Çağrı Şahin aynı zamanda ünlü isimlerin de radarına yakalanmış durumda. Gen fenomeni takip eden isimler arasında Çağatay Akman, Melis Fiş, Berk Atan, Rızacan Durmuş, Çağla Özenli, Nihal Candan, Emre Karayel gibi isimler genç fenomen Çağrı Şahin’i takip ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler