Magazin Haberleri > Ünlüler > Adnan Oktar’ın kediciklerinin odasının görüntüleri ortaya çıktı!

Adnan Oktar’ın kediciklerinin odasının görüntüleri ortaya çıktı!

Adnan Oktar’ın kediciklerinin odasının görüntüleri ortaya çıktı! Tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan Oktar’ın kediciklerinin lüks içinde yaşadıkları odalarının görüntüleri ilk kez ortaya çıktı. Detaylar haberimizde…


Son dakika: Adnan Oktar’ın ifadesi ortaya çıktı! İfadesindeki inanılmaz detaylar…

Lüks ve ihtişam dikkat çekti

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak anılan, geçtiğimiz günlerde tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan Oktar’ın, ‘kedicik’ olarak tabir ettiği kadınların yaşadığı lüks ve ihtişam içindeki odalarının görüntüleri ilk kez ortaya çıktı. Adnan Oktar’ın, kediciklerine sunduğu imkanlar ve yaşam tarzındaki lüks şaşkınlık yarattı.

Adnan Oktar Kimdir?

Adnan Oktar’ın kedicikleri lüks içinde yaşadı

Hakkındaki onlarca suçlama ile tutuklanan Adnan Oktar’ın otuz yıl boyunca yaşadığı ve karargah olarak kullanılan İstanbul Çengelköy Yamaçlı Sokak’ta bulunan lüks villasına giren ekipler, karşılaştıkları lüks ile şaşkınlık yaşadı. Adnan Oktar’ın nasıl bir ihtişam içinde yaşadığı dikkat çekerken, kedicik olarak tanımladığı yanında kalan kadınlara sunduğu lüks imkanlar da şaşkınlık yarattı.

Kediciklerin lüks odalarından neler vardı?

Adnan Oktar’ın evinde yaşayan kediciklerini odalarının görüntüleri ilk kez ortaya çıktı. Kediciklerin odalarında çok sayıda kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuar olduğu görülürken, ilaç kutuları da dikkat çekti.

İşte Adnan Oktar’ın kediciklerinin odaları

Adnan Oktar’ın gözaltına alındığı haberlerinin duyulmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekildeydi:


Kamuoyunda Emniyet Müdürlüğümüz Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Adnan Oktar Suç Örgütüne yönelik olarak; Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, terörle mücadele kanununa muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, kaçakçılıkla mücadele kanuna muhalefet, vergi usul kanununa muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin engellenmesine dair kanuna muhalefet suçlarından 11.07 2018 tarihinde 235 şüpheliye yönelik olarak operasyon başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir