ankara haberleri denizli web tasarım Warez Scriptler Hack Forumu

Melis Tüzüngüç Kimdir?


Genç ve güzel oyuncu Melis Tüzüngüç, 4 Ekim 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2011 yılında, Gökhan Özen’in rol aldığı “Yıldız Masalı” adlı gençlik dizisiyle ilk kez ekranlarda görünmüştü. 2012 yılında ise Gani Müjde’nin yapımcısı olduğu sit-com türündeki “Harem” dizisinde canlandırdığı, seksi karakter ile adından söz ettirdi. Oyunculuk kariyerinde ilerlemesini sağlayan “Harem” dizisinden günümüze kadar da her yıl mutlaka bir TV dizisinde rol alarak başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile gündemde kalmayı başarmıştır.

Melis Tüzüngüç’ün Oynadığı Eserler
Rol Aldığı TV Dizileri

Yıldız Masalı (2011-TNT-İpek), Harem (2012-Fox TV-Balkız), Babam Sınıfta Kaldı (2013- Fox TV-Yağmur), Böyle Bitmesin (2013-TRT 1), Şimdi Onlar Düşünsün (2014-TRT 1- Reyhan), Baba Candır (2015-2017- TRT 1- Ceylan), Kanatsız Kuşlar (2017-ATV-Zeynep)

Tavsiye :  Sinan Akçıl, Ebru Şallı birlikteliğini sosyal medya ele verdi!

Ünlü oyuncu; 2013 yılında Fox TV’de yayınlanan “Babam Sınıfta Kaldı” adlı TV dizisiyle ilk kez baş rol oyunculuğu yaptı. Baş rolde Cem Davran’ın kızı Yağmur’u canlandırmıştır.

Melis Tüzüngüç’ün  en çok beğenilen dizi filmi “Baba Candır” oldu. Başarılı oyuncunun, 3 sezon devam eden dizi filmi sona erer ermez; ATV’de yeni başlayan “Kanatsız Kuşlar” adlı dizi ile yeniden, baş rol oyuncusu olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Rol Aldığı Sinema Filmleri

Karaman’ın Koyunu (2014), Koyverdin Gittin Beni (2015)

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

Melis Tüzüngüç; 2015 yılında ilk kez “Sıcak Çikolata” adlı tiyatro oyununda sahne almıştır. Oyunda canlandırdığı escort kız karakteriyle büyük ilgi görmüştür.

Ünlü oyuncu, çok genç olmasına rağmen güzelliği ve yeteneği ile her geçen gün hayran kitlesini artırmaktadır.

Tavsiye :  Sibel Can kimdir?

 

What's Your Reaction?
Kızgın
0
Kızgın
İnanılmaz
0
İnanılmaz
HaHa
0
HaHa
Beğen
0
Beğen
Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün
0
Üzgün

Comments 0

Bir Cevap Yazın

Melis Tüzüngüç Kimdir?

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image