rn
Dedikodu

Ferman Toprak’ın eşi, en yakın arkadaşının eski eşi çıktı!

Ferman Toprak’ın eski menajeri İsmet Günbeyi, katıldığı bir programda Ferman Toprak’ın aniden evlendiği Hilal Öztürk’ün önceden “abim” diye hitap ettiği yakın arkadaşının eski eşi olduğunu iddia etti. Detaylar haberimizde…

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, geçtiğimiz yıl Ekim ayında Almanya’nın Münih şehrinde gizlice Hilal Öztürk’le hayatını birleştirmişti. Orada bir düğün bile yapmamış, İstanbul’a döndüklerinde son derece coşkulu bir kına gecesi ile evliliklerini kutlamışlardı.

Ferman Toprak’ın eski menajeri İsmet Günbeyi, Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programına konuştu ve ünlü şarkıcının “abim” diye hitap ettiği çok yakın bir dostunun iki çocuk annesi olan eski eşi Hilal Öztürk ile evlendiğini iddia etti.

Ferman Toprak’ın eski menajeri İsmet Günbeyi, “Ferman yanlış bir evlilik yaptı. Şu anda evli olduğu Hilal Öztürk, daha önce ‘abim’ dediği, kendisine her konuda destek olan en yakın arkadaşının eski eşidir. Üstelik Ferman’ın ilişkisi Hilal Öztürk, kağıt üzerinde eşinden boşanmadan başlamıştır.” diye konuştu. Hatta, Ferman Toprak’ın Hilal Toprak’ın çocuklarının babasıyla samimi olduğu fotoğrafları da delil olarak gösterdi.

Ferman Toprak kimdir?

 

Yorumlamak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

En Üst