Demet Akalın’dan, polis çevirmesine tepki gösteren Birce Akalay’a eleştiri!


Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından çevik kuvvet tarafından çevrildiğini ve arandığını anlatmıştı. Yaşadıklarını tepkili bir ifade ile anlatan Akalay’a Demet Akalın’dan eleştiri geldi. Akalın, sosyal medya üzerinden “Yazık ya! Aranalım tabii ki, biz onlara kuvvet olmalıyız.” diye ifadelere yer verdiği paylaşımı ile Akalay’ın tepkisine eleştiride bulundu. Detaylar haberimizde…

Ünlü oyuncu Birce Akalay, sosyal medya hesabı üzerinden geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımında çevik kuvvet tarafından yolda çevrildiğini ve bir zanlı gibi arandığını “Şunca yıllık hayatımda böyle bir zaman yaşamadık biz, güvende miyiz şimdi?” sözleri ile anlatmıştı. Yaşadıklarına isyan eden ünlü oyuncu, “Arabayı kullanan yardımcım ile birlikte sete geldiğimizi söylememize rağmen ısrarla bir zanlı gibi araçtan indirildik. Belli ki beni tanımamıştı. Mecbur da değildi üstelik, ama taş kesildim.” sözleri ile yaşadıklarını aktardı. Birce Akalay, paylaşımının altına “Bu arada kimseyi yargılamıyorum. Görevini yaptığı için orada, o silahı tutuyor, aracımı arıyor. Onların hikayesi hepimizden daha zor. Mesele o değil tüm bunları yaşadığımız günler geçiriyor olmamız. Sakın olur olmaz yorumlar yapmayın rica ederim.” notunu düştü. Akalay’ın paylaşımı, sosyal medyada tepkilere yol açtı.

Tavsiye :  Okan Kurt'tan Demet Akalın'a 500 bin liralık büyük jest!

Birce Akalay’ın paylaşımını gören ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden “Yazık ya! Ben durdurulmadan bile kenara çekip hal hatır soruyorum! Her aranma noktasında aranalım. Tabii ki biz onlara kuvvet olmalıyız.” sözleri ile bir paylaşım yaparak Akalay’ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Demet Akalın kimdir?

Birce Akalay kimdir?

 

What's Your Reaction?
Kızgın
0
Kızgın
İnanılmaz
0
İnanılmaz
HaHa
0
HaHa
Beğen
0
Beğen
Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün
0
Üzgün

Comments 0

Bir Cevap Yazın

Demet Akalın’dan, polis çevirmesine tepki gösteren Birce Akalay’a eleştiri!

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image