ankara haberleri denizli web tasarım Warez Scriptler Hack Forumu

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu boşanmaktan vazgeçti!


Geçtiğimiz günlerde boşanma haberleri ile gündeme gelen ünlü oyuncular Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu, evliliklerine bir şans daha vererek boşanmaktan vazgeçti. Detaylar haberimizde…

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti, geçtiğimiz günlerde boşanma haberleri ile gündeme gelmişti. Şimdilerde güzel gelişmeler ile tekrar gündemdeler.

Avukatlarına boşanmak için vekalet verdikleri iddia edilen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çiftinin evliliklerine ikinci bir şans vermeye karar verdikleri ve boşanmaktan vazgeçtikleri iddia ediliyor.

Daha önceden de boşanmanın eşiğine gelen ve son anda boşanmaktan vazgeçen ünlü çiftten Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından eşi Sarp Levendoğlu’nun fotoğraflarını silmiş, hatta kolundan ismini sildirmişti. Ancak, buna rağmen boşanma dilekçesini işleme koydurmadığı ve Sarp Levendoğlu’nu da şaşırttığı iddia ediliyor.

Tavsiye :  Behzat Ç. geri dönüyor!

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti boşanma iddiaları ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmazken, adı Sarp Levendoğlu ile yasak aşk iddialarına karışan Derya Şensoy bir açıklama yaparak yasak aşk iddialarını kesin bir dille yalanladı. Şensoy, bu iddiaların tamamen asılsız olduğunu söyledi.

Birce Akalay kimdir?

Sarp Levendoğlu kimdir?

 

What's Your Reaction?
Kızgın
0
Kızgın
İnanılmaz
0
İnanılmaz
HaHa
0
HaHa
Beğen
0
Beğen
Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün
0
Üzgün

Comments 0

Bir Cevap Yazın

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu boşanmaktan vazgeçti!

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image