ankara haberleri denizli web tasarım Warez Scriptler Hack Forumu

Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu’nun bütün fotoğraflarını sildi!


Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu cephesinden yine ayrılık çanlarının sesleri yükselmeye başladı. Daha önceden de boşanacakları yönünde haberler ile gündeme gelen ünlü oyuncular, yine ayrılık haberleri ile gündeme geldi. Birce Akalay, sosyal medya hesabından eşi Sarp Levendoğlu’nun tüm fotoğraflarını sildi. Detaylar haberimizde…

Zaman zaman boşanacakları yönünde haberler ile gündeme gelen ünlü oyunculardan yine kötü haber var. Ünlü oyuncu Birce Akalay, kendisi gibi oyuncu olan eşi Sarp Levendoğlu ile 2014 yılında büyük bir aşkla nikah masasına oturmuştu. Ancak, ünlü çift hakkında sık sık ayrılık haberleri çıktı.

Geçtiğimiz yılın Nisan ve Ağustos aylarında da ayrılacakları haberleri yapılan, ancak her defasında ayrılma niyetinde olmadıklarını ispatlayan Akalay ve Levendoğlu yine ayrılık iddiası ile gündemde.

Tavsiye :  Sevinç Erbulak görevden uzaklaştırılması ile ilgili açıklama yaptı!

Bu defa ortaya atılan ayrılık iddialarını kuvvetlendiren bir detay dikkat çekti. Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabını düzenleyerek eşi Sarp Levendoğlu’nun tüm fotoğraflarını sildi. Akalay, geçtiğimiz Nisan ayında da sosyal medya hesabını geçici olarak kapatmıştı. Ancak, bu defa eşinin tüm fotoğraflarını silmesi ayrılmakta kararlı olduğu şeklinde yorumlandı.

Birce Akalay kimdir?

Sarp Levendoğlu kimdir?

 

What's Your Reaction?
Kızgın
0
Kızgın
İnanılmaz
0
İnanılmaz
HaHa
0
HaHa
Beğen
0
Beğen
Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün
0
Üzgün

Comments 0

Bir Cevap Yazın

Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu’nun bütün fotoğraflarını sildi!

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image